Oferowane Państwu wyroby tworzone są z niezwykłą precyzją, pasją i doświadczeniem. Dołącz do grona zadowolonych klientów! Fabryka-Haftu.pl

O firmie

jak

https://www.facebook.com/fabryka.haftu.Elk

https://www.youtube.com/watch?v=WOtDo8pxsHI

Oferując różnego rodzaju usługi z zakresu haftu oraz stale wdrażając nowe możliwości jesteśmy firmą, która wciąż dostosowuje się do zmiennych potrzeb klientów. Oferowany przez nas haft komputerowy, wykonywany jest przez renomowany park maszynowy firm Happy i Janome, dzięki czemu cały czas możemy oferować najwyższą jakość usług. Haft komputerowy wykonujemy na odzieży roboczej, sportowej i reklamowej. Z radością realizujemy również Państwa indywidualne pomysły.

Haftujemy na wszelkiego typu tkaninach o różnej grubości. Oferujemy haft komputerowy na wszelkich materiałach, takich jak: tkaniny, dzianiny, skóra, skaj i inne.

Haftujemy dystynkcje i oznaczenia na wszystkie elementy umundurowania dla wojska, państwowych i ochotniczych straży pożarnych, straży miejskiej, kolei, policji, agencji ochrony oraz więziennictwa.

Znakujemy logotypy na ręcznikach, obrusach, pościeli, poduszkach dekoracyjnych, czapkach, szkolnych tarczach czy mundurkach. Hafty na wykrojach i wyrobach gotowych, hafty na koszulach męskich, damskich bluzkach, spodniach i innych częściach garderoby, hafty młodzieżowe – na ubraniach dla chłopców i dziewcząt, haftowanie na ubiorach dziecięcych, polo z haftem, t-shirty z haftem, kurtki, płaszcze, fartuchy, krawaty, szaliki, elementy skórzane, hafty logotypów firmowych.

Udostępniamy bogaty wybór gotowych (niezastrzeżonych) wzorów graficznych.

Do realizacji państwa zamówień stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości co sprawia, że wzory na ubraniach i innych gadżetach firmowych są odporne na działania czynników zewnętrznych. Wykorzystujemy nici wiskozowe i poliestrowe najlepszych firm, jak np. Madeira i Amann, odporne na odbarwienia nawet po gotowaniu czy praniu chemicznym. Dbamy również o to, aby spełniać wszelkie obowiązujące normy branży włókienniczej i odzieżowej.

Zdobienia wykonywane haftem uważane są za najlepsze gatunkowo i najtrwalsze. Tworząc najlepsze rozwiązania, staramy się robić wszystko, by każdy Klient, mógł znaleźć u nas wszystko, czego szuka.

Każde zlecenie, wykonane jest z należytą starannością i precyzją. Dbamy o to aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.

Szybki kontakt

tel. 531 652 826
tel. 531 667 414

e-mail: biuro@fabryka-haftu.pl

Ełk, ul. Rzemieślnicza 18