Oferowane Państwu wyroby tworzone są z niezwykłą precyzją, pasją i doświadczeniem. Dołącz do grona zadowolonych klientów! Fabryka-Haftu.pl

O firmie

jak

https://www.facebook.com/fabryka.haftu.Elk

https://www.youtube.com/watch?v=WOtDo8pxsHI

Oferując różnego rodzaju usługi z zakresu haftu oraz stale wdrażając nowe możliwości jesteśmy firmą, która wciąż dostosowuje się do zmiennych potrzeb klientów. Oferowany przez nas haft komputerowy, wykonywany jest przez renomowany park maszynowy firm Haftex, SWF, Happy i Janome, dzięki czemu cały czas możemy oferować najwyższą jakość usług. Haft komputerowy wykonujemy na odzieży roboczej, sportowej i reklamowej. Z radością realizujemy również Państwa indywidualne pomysły.

Haftujemy na wszelkiego typu tkaninach o różnej grubości. Oferujemy haft komputerowy na wszelkich materiałach, takich jak: tkaniny, dzianiny, skóra, skaj i inne.

Haftujemy dystynkcje i oznaczenia na wszystkie elementy umundurowania dla wojska, państwowych i ochotniczych straży pożarnych, straży miejskiej, kolei, policji, agencji ochrony oraz więziennictwa.

Znakujemy logotypy na ręcznikach, obrusach, pościeli, poduszkach dekoracyjnych, czapkach, szkolnych tarczach czy mundurkach. Hafty na wykrojach i wyrobach gotowych, hafty na koszulach męskich, damskich bluzkach, spodniach i innych częściach garderoby, hafty młodzieżowe – na ubraniach dla chłopców i dziewcząt, haftowanie na ubiorach dziecięcych, polo z haftem, t-shirty z haftem, kurtki, płaszcze, fartuchy, krawaty, szaliki, elementy skórzane, hafty logotypów firmowych.

Do realizacji państwa zamówień stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości co sprawia, że wzory na ubraniach i innych gadżetach firmowych są odporne na działania czynników zewnętrznych. Wykorzystujemy nici wiskozowe i poliestrowe najlepszych firm, jak np. Madeira i Amann, odporne na odbarwienia nawet po gotowaniu czy praniu chemicznym. Dbamy również o to, aby spełniać wszelkie obowiązujące normy branży włókienniczej i odzieżowej.

Zdobienia wykonywane haftem uważane są za najlepsze gatunkowo i najtrwalsze. Tworząc najlepsze rozwiązania, staramy się robić wszystko, by każdy Klient, mógł znaleźć u nas wszystko, czego szuka.

Każde zlecenie, wykonane jest z należytą starannością i precyzją. Dbamy o to aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.

Szybki kontakt

tel. 531 652 826
tel. 531 667 414

e-mail: biuro@fabryka-haftu.pl

Ełk, ul. Rzemieślnicza 18