Oferowane Państwu wyroby tworzone są z niezwykłą precyzją, pasją i doświadczeniem. Dołącz do grona zadowolonych klientów! Fabryka-Haftu.pl

Pomoc

CZEMU AKURAT HAFT ?

Haft komputerowy jest najtrwalszą i najefektowniejszą metodą znakowania, dzięki zastosowaniu haftu, możesz być pewien że Twoje logo nigdy nie wyblaknie, nie spierze się, a ubrania przez długi czas pozostaną wizytówką Twojej firmy czy organizacji. Wbrew opinii mówiącej że haft jest drogi, dzięki wydajnym maszynom, jesteśmy w stanie zaproponować haft w porównywalnych cenach do nadruku metodami FLOCK i FLEX.

ILE WZORÓW NA JEDNYM ELEMENCIE ?

Na ubraniach można umieścić dowolną ilość haftów w różnych miejscach, np. na piersi, plecach i rękawku.

CO TO SĄ KOSZTY PRZYGOTOWANIA HAFTU ?

Aby wykonać haft, konieczne jest stworzenie programu sterującego maszyną hafciarską. Wykonanie programu jest dosyć pracochłonną czynnością, Twoja grafika zostaje wczytana do specjalnego programu. Następnie ręcznie „odrysowuje” się całą grafikę z uwzględnieniem takich czynników jak:

  • materiał na jakim będzie wykonany haft
  • wielkości haftu
  • zastosowanie odpowiednich rodzajów i gęstości ściegów
  • rodzaj zastosowanych nici
  • rodzaj zastosowanego podkładu (flizeliny)

Wykonania programu nie da się w żaden sposób zautomatyzować, programy do projektowania haftów, co prawda posiadają funkcję automatycznej konwersji grafiki na haft, lecz jest ona niedoskonała i praktycznie bezużyteczna.

Często spotyka się opinie, że wykonanie programu do hafciarki to wymyślony przez nas sposób na dodatkowy zarobek, jednak tak nie jest, aby wykonać program, trzeba poświęcić temu sporo czasu i mieć duże doświadczenie w temacie. Przy bardziej skomplikowanych wzorach jest potrzebna pomoc profesjonalnego grafika komputerowego aby efekt zadowolił klienta, a to kosztuje.

CO TO ZNACZY CENA ZA 1000 ŚCIEGÓW ?

Przeciętna maszyna pracuje z prędkością 1000 ściegów (wkłuć igły) na minutę. 1000 ściegów to dla nas czas i materiał jaki zużywa maszyna w ciągu minuty pracy, na tej podstawie możemy wyliczyć ile haftów będziemy mogli wykonać w ciągu godziny i ile na to zużyjemy materiału (nici, flizelina, itd).

Szybki kontakt

tel. 531 652 826
tel. 531 667 414

e-mail: biuro@fabryka-haftu.pl

Ełk, ul. Rzemieślnicza 18